Information

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut rhoncus risus mauris, et commodo lectus hendrerit ac. Nam consectetur velit et erat fermentum aliquet. In laoreet, sem sit amet faucibus pulvinar, purus tellus tincidunt ex, vel blandit nibh dui sit amet justo. Ut tincidunt sem ut dolor vehicula, sed hendrerit metus porta. Etiam at lacus rhoncus, euismod lorem ut, vehicula nunc.

Recent Posts

ETIOPKASTYLE

Są takie kobiety, na które patrząc myślisz: no przecież to niemożliwe, ta dziewczyna nie może być tak idealna, musi mieć jakiś minus:)).
Jedna z nich to właśnie Magda, swoją uroda zawsze przyciągająca oko, starannie ale jednocześnie z luzem ubrana, a do tego tak po prostu sympatyczna. Taka i do patrzenia i do pogadania:)).

ZAKRES PRAC

Wspólny projekt jaki przygotowujemy to blog modowy Magdy w oparciu o szablon WordPress, wspierany także działaniami na profilu Facebook. Do tej pory mamy za sobą kilka sesji zdjęciowych. Zaprezentowane tutaj zdjęcia to efekt jednej z nich, wkrótce większą ilość będzie można zobaczyć na blogu Etiopkastyle.

Zakres prac: zdjęcia, logo bloga, konfiguracja i uzupełnianie profilu Facebook, konfiguracja blogaw oparciu o szablon WordPress.

Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module